Koncerty

Z przyczyn niezależnych od nas koncerty od października zostały odwołane. Byłyśmy gotowe, ale obostrzenia związane z COVID-19 udaremniły nam dalszą pracę. Docierają od Was wiadomości ze słowami wsparcia. Dziękujemy Wam za to.

Jeśli chcecie nas wesprzeć, prosimy, udostępniajcie i komentujcie nasze teledyski na YouTube, tak aby docierały do jak największej liczby osób.

Naszym głównym przesłaniem jest „pomagajmy innym” – tak jak w ostatnim projekcie „Human”. Śpiewamy, aby pokrzepić na duchu walczących od ponad pół roku z koronawirusem pracowników ochrony zdrowia, pokazując, że to też tylko ludzie, mierzący się ze swoimi słabościami i obawami o swe rodziny.

Dziś każda pomoc jest niezwykle ważna. To, co obecnie się dzieje, to jest wojna – wojna z wirusem. Teledysk jest również apelem, by ozdrowieńcy Covid-19 oddali osocze, żeby ratować życie innym. Dlatego mamy ogromną nadzieję, że teledysk ze swoim przesłaniem trafi do wszystkich w tym trudnym czasie.

Osoby w wieku od 18 do 60 lat, które chorowały na COVID-10 lub przeszły bezobjawowe zakażenie wirusem SARS-Co-V-2 i zostały uznane za zdrowe, prosimy o zgłoszenie się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w całym kraju.

Tymczasem z niecierpliwością oczekujemy na spotkanie z Wami w trakcie koncertów, również tych odbywających się w szpitalach. Jednak do tego czasu do zobaczenia na YouTube <3

Zbliżające się koncerty

15.08.2021 – Solec Kujawski

Już 15 sierpnia z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, po Mszy Świętej o godzinie 12:30, zaśpiewamy dla Was w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Solcu Kujawskim. Serdecznie zapraszamy! 🙂

Ostatnie koncerty

11.09.2021 – Boniewo

Utwory patriotyczne nie są nam obce… 😉 Śpiewaliśmy je 11 września w Boniewie podczas Mszy św. polowej oraz na Hali Sportowej wraz z Orkiestrą Wojskową z Torunia dla uczczenia żołnierzy „Armii Pomorze” walczących pod Szczytnem właśnie w dniach 11 – 12 września 1939 r.

Dołącz do nas!

12 października o godzinie 18:00 odbędą się przesłuchania do zespołu. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, dla których muzyka ma szczególne miejsce w sercu. Przesłuchania odbędą się w siedzibie Bydgoskiej Izby Lekarskiej (ul. Powstańców Warszawy 11). Do zobaczenia! 😉

04.09.2021 – Łabiszyn

Dnia 4 września mieliśmy przyjemność wziąć udział w I Łabiszyńskim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej „Na żołnierską nutę”.

15.08.2021 – Solec Kujawski

Za nami koncert w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Solcu Kujawskim⠀Przypominamy, że dziś Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny (potocznie nazywane Świętem Matki Boskiej Zielnej) oraz Święto Wojska Polskiego.⠀Dziękujemy Dominice Sylwestrzak za współpracę pod nieobecność naszej dyrygentki Joanny Krause oraz wszystkim solistom: Małgorzacie Ziółkowskiej za piękną grę na altówce, Anastazji, Danucie, Pawłowi, Aleksandrze Karolczak, a także […]

26.06.2021 – Toruń – Rynek Staromiejski

Nareszcie znów zaśpiewaliśmy na żywo przed publicznością! 🙂 Pod koniec czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w obchodach Święta Miasta Torunia oraz odsłonięciu mosiężnej Katarzynki w Piernikowej Alei Gwiazd, która została dedykowana wszystkim osobom ratującym życie i zdrowie podczas pandemii koronawirusa.

19.02.2021 – Premiera teledysku

Premiera naszego najnowszego teledysku, nagranego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. Podczas pandemii COVID-19 z dnia na dzień zostały zawieszone nasze codzienne aktywności, każdego dnia konfrontujemy się z lękiem, niepewnością i brakiem poczucia bezpieczeństwa. Według badań aż u 1/3 osób pozostających w izolacji istotnie pogarszało się samopoczucie. Różne, utrzymujące się przez dłuższy czas stresory […]