Koncerty

Zapraszamy na najbliższe występy Medici Cantares! Poniżej znajdziesz pełną listę 🙂 

A może chcesz zorganizować samodzielny koncert lub inne wydarzenie z naszym udziałem? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Działamy od 2011 roku i na przestrzeni lat nasz repertuar stawał się coraz bogatszy – zaczynając od pieśni sakralnych, utworów ludowych, poprzez dzieła wokalno-instrumentalne i utwory popularne, rozrywkowe.

Jesteśmy otwarci i z przyjemnością porozmawiamy o każdym Twoim pomyśle! 🙂

100 +
ZAGRANYCH
KONCERTÓW
23
OSÓB
W CHÓRZE
100 %
ZAANGAŻOWANIA

Najbliższy koncert

26.09.21 - Wąbrzeźno

9.00, 10.30, 12.00 – Msze św. z oprawą muzyczną MEDICI CANTARES – kościół MBKP

Zbliżające się koncerty

09.10.21 - Szafarnia

10.10.21 - Solec Kujawski

Ostatnie występy

11.09.2021 – Boniewo

Utwory patriotyczne nie są nam obce… 😉 Śpiewaliśmy je 11 września w Boniewie podczas Mszy św. polowej oraz na Hali Sportowej wraz z Orkiestrą Wojskową z Torunia dla uczczenia żołnierzy „Armii Pomorze” walczących pod Szczytnem właśnie w dniach 11 – 12 września 1939 r.

04.09.2021 – Łabiszyn

Dnia 4 września mieliśmy przyjemność wziąć udział w I Łabiszyńskim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej „Na żołnierską nutę”.

15.08.2021 – Solec Kujawski

Za nami koncert w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Solcu Kujawskim⠀Przypominamy, że dziś Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny (potocznie nazywane Świętem Matki Boskiej Zielnej) oraz Święto Wojska Polskiego.⠀Dziękujemy Dominice Sylwestrzak za współpracę pod nieobecność naszej dyrygentki Joanny Krause oraz wszystkim solistom: Małgorzacie Ziółkowskiej za piękną grę na altówce, Anastazji, Danucie, Pawłowi, Aleksandrze Karolczak, a także […]

26.06.2021 – Toruń – Rynek Staromiejski

Nareszcie znów zaśpiewaliśmy na żywo przed publicznością! 🙂 Pod koniec czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w obchodach Święta Miasta Torunia oraz odsłonięciu mosiężnej Katarzynki w Piernikowej Alei Gwiazd, która została dedykowana wszystkim osobom ratującym życie i zdrowie podczas pandemii koronawirusa.

09.01.2021 – Bydgoszcz – Fordon

Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek w Kościele św. Mikołaja w Bydgoszczy 9 stycznia w Kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie w Bydgoszczy podtrzymałyśmy piękną polską tradycję wspólnego kolędowania. W tych trudnych pandemicznych czasach, gdy nie możemy spotkać się na żywo, spotkajmy się przed telewizorami i zaśpiewajmy razem. Koncert zostanie wyemitowany 16 stycznia o godz. 19:00 […]